Lajme

Vlorë, Makina përplas këmbësoren, arrestohet 37 vjeçari

DVP Vlorë Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin Z. Zh., 37 vjeç, banues në Delvinë, pasi është konstatuar nga shërbimet duke drejtuar automjetin, në gjëndje të dehur.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në DVP Vlorë referuan materialet në Prokurori dhe bënë shpalljen në kërkim të shtetasit E. Y., 38 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ditën e djeshme, në vendin e quajtur “Bishti i Kalldrëmit”, duke drejtuar automjetin tip “Ford” ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen M. S., 46 vjeçe, e cila ndodhet në spitalin e Vlorës. Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close