Lajme

VIDEO\ Vlorë, Makina përplas motorin në Rrugën ‘Veledin Kollozi , drejtuesi përfundon në spital

Një aksident është regjistruar në orët e paradites së sotme në Vlorë në Rrugën ‘Veledin Kollozi’ me një të plagosur. Sipas burimeve të policisë një makinë ka përplasur një motor ku shperndan pica, ku ka mbetur i lënduar dhe është nisur drejt spitalit drejtuesi i këtij të fundit. Ndërkohë është bërë dhe shoqërimi në polici i drejtuesit të makinës. Deri më tani gjendja e të plagosurit paraqitet jashtë rrezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close