Lajme

Vlorë/ Manastirliu me Dritan Lelin inspektim në vijën bregdetare

Ministrja Manastirliu me kryetarin e Bashkisë së Vlorës dhe deputetët e qarkut, gjatë inspektimit të Task-Forcës anti-covid  në vijën bregdetare, për respektimin e masave dhe protokolleve për të kufizuar përhapjen e covid.

Manastirliu: Masa të forta për shkelësit e ligjit. Gjoba 700,000 lekë deri në mbyllje aktiviteti në zonat bregdetare. Sepse shëndeti është i pari!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: