Lajme

Vlorë: Masivi shkëmbor rrëshqet nga mali, ka të plagosur

Gazetari i Vlora News raporton se ka pasur rrëshkitje gurësh në Kaninë të Vlorës. Gurët kanë dëmtuar një person. Në vendngjarje po shkon policia por dhe një ambulance.
Ngjarja u raportua rreth ores 12:00.Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: