Lajme

Vlorë, Ndalohet 56-vjeçarari, ngacmoi një vajzë të mitur

Vlorë, Policia ka arrestuar një 56-vjeçar, i cili akuzohet se ka ngacmuar se ksu alisht një vajzë të mitur.

D enoncimi është bërë nga vetë vajza 14-vjeçare dhe më pas policia ka vepruar duke bërë prangosjen e tij.

“Nga specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e P olicisë Vlorë u bë a rrestimi në flagrancë i shtetasit T. Z., 56 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka bërë kallëzim një shtetase e m itur 14 vjeçe se ky shtetas e ka n gacmuar s eks ualisht”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: