Lajme

Vlorë, Ndodhi pak më parë

Në fshatin Poro të Vlorës mbrëmjen e sotme rreth orës 18:45 ka pasur të s htëna me a rmë zjarri. Nga të dhënat paraprake mësohet se me a rmë është q ëlluar në drejtim të një lokali. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 21.04.2021, rreth orës 18:30, në fshatin Poro, Novosel, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është q ëlluar me a rmë zj arri në drejtim të lokalit në pronësi të shtetasit Gj. N. Nga verifikimet paraprake të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të dëmtuar.

Grupi h etimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes, si dhe mbledhjen e çdo prove që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: