Lajme

Vlorë/ Njoftim, Kërkohen 2 shtëpi me qera me afat të gjatë 1+1 dhe 2+1

Vlorë/ Njoftim, kërkohen 2 shtëpi me qera të kompletuara rreth zonës së Skelës, lungomares Vlorë. Apartamente 1+1 dhe 2+1 të mobiluara për familjare me afat të gjatë mbi 5 vite. Të interesuarit të kontaktojnë këto numra celulari: 0695308927 dhe 0694765170. Faleminderit!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close