fbpx
Lajme

Vlorë/ Parodistët e Rinj vijnë me një parodi të re në ditën e Pashkëve (Video)

Gëzuar Pashkët në Izolim! Parodistët e Rinj vijnë me një parodi të re në këtë ditë, ku edhe Krishti u ngjall me maskë në fytyrë, me urimin që mot të jetë më mirë. “Qëndro në shtëpi, nuk ka trimëri” ështe mesazhi që japin humoristët e rinj të Vlorës. Shijojeni parodinë dhe Gëzuar Pashkën!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button