Lajme

Vlorë, Përfshihet nga flakët banesa në lagjen “Partizani”

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në lagjen “Partizani” në Vlorë. Zjarrëfikësja dhe policia janë nisur drejt vendngjarjes për të bërë të mundur shuarjen e zjarrit. Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Banesa e përfshirë nga zjarri është në pronësi të 59-vjeçarit me iniciale D.M.

Njoftimi i policisë: Sot, rreth orës 18:20, në lagjen “Partizani”, Vlorë, është përfshirë nga flakët banesa e shtetases D. M, 59 vjeçe, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: