Lajme

Vlorë, përplasen dy makina dhe dalin nga rruga

Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në rrugën e lumit të Vlorës. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën pranë fshatit Drashovicë.

Si pasojë e përplasjes mjetet kanë dalë nga rruga. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar rëndë. Ndërkohë, nga pamjet shihet se mjetet kanë pësuar dëmtime.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: