Lajme

Vlorë, përplasen 4 makina në bulevard, një grua e lënduar (Foto/Video)

Aksidenti në bulevardin Ismail Qemali në Vlorë. Përplasen 4 automjete. Dyshohet për një person të plagosur leht. Dëme materiale të konsiderueshme.

Një grua rreth 60 vjec është dërguar në spital. Ka përplasur kokën në kroskotin e makinës dhe ka pësuar carje, ndërsa bashkshorti i saj nuk pësoj ndonjë lëndim dhe doli pak më vonë nga makina.

Policia ndodhet në vendngjarje për shkaqet e aksidentit. Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close