Lajme

Vlorë, Peshkaqeni shikohet pranë bregut në bazën e Pashalimanit, nxirret me litar (Video)

Peshkaqeni është pikasur në Vlorë pranë bazës ushtarake të Pashalimanit. Video e siguruar nga Gazetari Enrik Mehmeti për “Vlora News .al” thotë se peshkaqeni është parë shumë afër bregut dhe më pas është nxjerrë me litarë në breg. Sipas dëshmive dhe të peshkatarëve mendohet që ngrohja e ujërave ka bërë që peshkaqeni të afrohet në kaq distancë nga bregu.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: