fbpx
Lajme

Vlorë, lajmi i fundit…

Një person ka mb etur i pla gosur me ar më zj arri, si pasojë e një kon fl ikti në Vlorë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, në afërsi të Triportit. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, apo identetet e të përfshirëve, por paraprakisht mësohet se dy persona janë konfliktuar. She rri ka agravuar në përdorimin e ar më ve dhe njëri prej tyre ka plag osur tjetrin. Autori i ngjarjes është kapur me amën e kr imit në duar, teksa mundohej të largohej.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button