fbpx
Lajme

Vlorë/ Plágosen me motor 2 efektivët në Orikum

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e për pasojë kanë mbetur të plagosur dy efektivë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa janë dërguar me urgjencë në spital. Dyshohet se drejtuesi i mjetit, njëri nga dy efektivët, ka humbur kontrollin e drejtimit duke përfunduar jashtë rrugës. Mësohet nga burimet se dy efektivët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, dhe nuk kanë marrë plagë të rënda.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button