Lajme

Vlorë, Plâs grushti mes disa të rinjve në Lungomare, ndërhyn pôlicia (Video)

Policia e Vlorës ka realizuar një operacion që duket si film aksion në mes të shëtitores së Lungomares. Disa efektivë kanë bllokuar trafikun rreth orës 21:00 dhe kanë ndaluar disa persona. Nga pamjet e mbërritura shikohet disa persona të cilët konfiltohen dhe gjuajnë me grushta.

Në pamjet e siguruara nga Vlora News duket se si është shoqëruar me forcë një grup të rinjsh. Ngjarja ka tronditur pushuesit dhe qytetarët e Vlorës kur policia doli me shpejtësi për të kapur personat. Ende nuk ka një raportim nga forcat blu për të mësuar se cila ishte arsyeja e këtij operacioni në Vlorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: