fbpx
Lajme

Vlorë, Policia ka arrestuar 4 shtetas

Vlorë,  Policia ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas pasi kanë drejtuar automjetin në mënyrë të parregullt në Vlorë dhe Sarandë.  Arrestohet shtetasi E.I., 25 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas u kap në rrugën “Gjergj Kastrioti” duke drejtuar motomjetin, pa targa dhe pa leje drejtimi përkatës. Arrestohet shtetasi B.L., 35 vjeç, banues në Vlorë. Ky shtetas u kap në aksin Bestrovë-Vlorë duke drejtuar automjetin pa leje drejtimi përkatës.

Sarandë, arrestohet shtetasi E.M., 29 vjeç, banues në Delvinë. Ky shtetas u kap në aksin Gajdar-Shijan, duke drejtuar motomjetin pa leje drejtimi përkatës.  Sarandë, arrestohet shtetasi A.M., 52 vjeç, banues në Sarandë. Arrestimi i tij u bë pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, ka goditur 4 mjete të tjera të parkuara pranë rrugës së spitalit duke shkaktuar dëme materiale. Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të secilit për veprime të mëtejshme.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button