Lajme

Vlorë: Pranvera Resulaj: PS, alternativa e vetme për të përfunduar projektet

Pranvera Resulaj, Kandidatja e Partisë Socialiste në Vlorë për zgjedhjet e 25 prillit ka zhvilluar një takim me banorë të lagjes “Rilindja” të qytetit bregdetar.

E shoqëruar nga prefekti i qarkut Flamur Mamaj, e para në listën e socialistëve në Vlorë kandidatja Resulaj u bëri thirrje banorëve të pranishëm që të marrin pjesë masivisht të gjithë së bashku në votime për të votuar alternativën më të mirë në këto zgjedhje, Partinë Socialiste dhe kryeministrin Edi Rama.

Resulaj e quajti Vlorën një potencial të fuqishëm zhvillimi.

“Partia Socialiste është alternative e vetme për të vazhduar dhe përfunduar projektet e nisura në Vlorë dhe gjithë vendin,ndërsa në mbyllje të takimit u përshëndet me çdo banor të pranishëm të bllokut të pallateve të lagjes “Rilindja””,- tha Resulaj

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: