Lajme

Vlorë, pushuesit boshatisin plazhin

Moti i keq me erë dhe reshje ka prekur edhe vijën bregdetare të Vlorës të cilët ka detyruar turistët që të braktisin plazhet . Edhe pse gjatë orëve të para të  mëngjesit Vlora u zgjua me rreze dielli në mesdite gjithcka ndryshoi .

Turistët braktisën plazhet duke i lënë shezlonget bosh me shpresën se në ditët në vijim do të rikthehen temperaturat dhe rrezet e diellit .

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close