Lajme

Vlorë, Rrëzohet aksidentalisht nga shkallët e banesës, përfundon në spital gruaja

Një grua me inicialet V.Rr është rrëzua aksidentalisht nga shkallët e banesës së saj në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Mësohet se ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak Sot më datë 08.12.2021, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga shkallët e banesës shtetasja V.Rr., e cila është dërguar ne spitalin Rajonal të Vlorës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: