Lajme

Vlorë, krim i dyfishtë brenda familjes, nipi vret xhaxhanë dhe më pas veten

Vlorë/Informacion paraprak Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi Genci Koreta, 39 vjeç  ka v rarë me a rmë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin Jorgji Koreta, 64 vjeç  dhe më pas ka v rarë veten.

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale a rma e gjahut. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close