Lajme

Vlorë/ Vritet një person në ”Transballkanike”, detaje

Qëllohet për vdekje me armë zjarri një person në Vlorë, pranë rrugës “Transballkanike”.

Burime bëjnë me dije se ndaj personit që qëndron i shtrirë në tokë është qël luar katër herë me armë z jarri, nga një makinë në lëvizje, autorët janë larguar nga vendi i ngjarjes me një mjet gri.

Policia tashmë ka mbërritur në vendin ku është personi i vdekur, dhe po punon për identifikimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: