Lajme

Vlorë/ Sapo ndodhi në rrugën ”Transballkanike”…

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e sotme në rrugën ”Transballkanike” në Vlorë. Nuk dihen ende rrethanat dhe pasojat e kësaj ngjarje. Dyshohet per te vdekur. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: