Lajme

Vlorë, Sherr me sende të forta, 51-vjeçari përfundon në spital

Një sherr ka ndodhur në Vlorë, ku nuk ka munguar përplasja me sende të forta.

Policia njofton se rreth orës 12:50, në fshatin Penkovë, Vlorë, dyshohet se për motive të dobëta shtetasi E. N., ka goditur me sende të forta, shtetasin P. B., 51 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

“Më datë 06.05.2022, rreth orës 12:50, në fshatin Penkovë, Vlorë, dyshohet se për motive të dobëta shtetasi E. N., ka goditur me sende të forta, shtetasin P. B., 51 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon per sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close