Lajme

Vlorë, shitet një apartament 2+1, me çmim 39.000

Vlorë, shitet një apartament 2+1 i pa mobiluar me sallon, kuzhinë, 2 dhoma, 1 banjë dhe 1 ballkon. 86m² siperfaqe të brendshme. Ndodhet tek supermarket Haso në fund të Rruges së Re. Kati i 4, pallat i vitit 1990. Çmimi është 39.000 euro. Te interesuarit janë të lutur të kontaktojnë këtë numër celulari: 0695528100. Faleminderit për mirëkuptimin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close