Lajme

Vlorë, Shkaktoj aksident, ndalohet 30 vjeçari, banues në Tiranë

Vlorë, S pecialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë ar restuan në flagrancë shtetasit: J. Sh., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin tip “Benz”, në g jendje të d ehur dhe pa leje drejtimi, në aksin rrugor Palasë – Himarë, është p ërplasur me një automjet tjetër tip “Benz” dhe si pasojë është d ëmtuar pasagjerja e këtij automjeti, shtetasja A. N., e cila ndodhet në s pital, jashtë r rezikut për jetën. A. S., 26 vjeç, banues në Vlorë, pasi është konstatuar duke drejtuar motomjetin pa lejen përkatëse. Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: