Lajme

Vlorë, Shkaktuan aksident, arrestohen 2 persona, detaje

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Vlorë ar restuan në flagrancë shtetasit: •F. G., 43 vjeç, banues në Vlorë, pasi duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen” është përplasur me një mjet tip “Benz” dhe për pasojë janë l ënduar pasagjerët në mjetin tip “Benz”, shtetasit Sh. A., 76 vjeç dhe A. H., 67 vjeçe, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

F. A, 57 vjeç, pasi ditën e djeshme, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin F. A., 49 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë r rezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: