Lajme

Vlorë, Shoqërohen 2 persona, detaje

Vlorë,  Bien në p rangat e Policisë 2 shtetas . Specialistët për H etimin e  Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë ar restuan për v eprën p enale “D huna në familje”, shtetasin G. K., 29 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka ushtruar d hunë f izike ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë ar restuan në flagrancë shtetasin S. M., 26 vjeç, banues në Vlorë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij, shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja” i gjetën dhe i s ekuestruan një d orezë metalike (përforcues grushti).

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: