Lajme

Vlorë, Shoqërohen dy shtetas

Vlorë, Ar restohen 2 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për H etimin e K rimeve në K omisariatin e Policisë Vlorë u bë ar restimi i shtetasit F. C., banues në Vlorë, pasi ka tentuar të vjedhë bagëtitë e një shtetasi. Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor u bë ar restimi në flagrancë i shtetasit Z. A., 40 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjendje të d ehur dhe pa lejen përkatëse. Materialet iu referuan Prokurorisë, për v eprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close