fbpx
Lajme

Vlorë, Shoqërohen katër persona

Vlorë, Arrestohen në flagrancë 4 shtetas, për veprën penale “Pla go sja e rëndë me dashje”, kryer në bashkëpunim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë kanë bërë arr estimin në flagrancë të shtetasve P. H., 58 vjeç, H. H., 43 vjeç, Q. H., 56 vjeç dhe A. H., 21 vjeç, banues në Dukat, Vlorë. Arrestimi i tyre u bë pasi, në datën 28.10.2020, në Orikum, Vlorë, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë go ditur me sende të forta, duke i shkaktuar dë mtime, shtetasin I. H., 56 vjeç, banues në Orikum, i cili po merr mjekim në spitalin rajonal Vlorë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button