Lajme

Vlorë, S’i ndaloi policisë dhe theu postbllokun, “Golf”-i këput pemën dhe përmbyset, shoferi në spital

Një automjet i cili po ndiqej nga Policia është përplasur dhe përmbysur në Vlorë. Automjeti fillimisht i ka shpëtuar policëve në rrugën e ‘Centrales’, por më pas u përplas me një mjet tjetër, dhe me një pemë që është rrëzuar më pas në trotuar, ndërsa makina ka përfunduar e përmbysur.

I plagosuri nga ky aksident është dërguar menjëherë në spital, ndërkohë që njëkohësisht është me prangat e Policisë pasi është në statusin e të shoqëruarit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close