Lajme

Vlorë, të shtëna me armë zjarri në plazh ditën e sotme Radhimë , raportohet për një të plagosur (VIDEO)

Të shtëna me armë kanë ndodhur ditën e sotme Radhimë të Vlorë ditën e sotme.

Sipas informacioneve të para raportohet se një persona ka mbetur i plagosur.

Vlorë/Informacion paraprak Sot, rreth orës 12:30, në Radhimë, në afërsi të plazhit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka qëlluar me armë zjarri. Po kryhen verifikime nga shërbimet e Policisë, nese ka persona të dëmtuar. Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close