Lajme

Vlorë, Vajza e dehur rrëzohet aksidentalisht nga anija dhe bie në det, përfundon në spital

Një aksident në det ka detyruar një 25-vjeçare që të përfundojë në spitalin e Vlorës.

Sipas policisë, vajza e re, kërkoi ndihmë mjekësore pasi dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht në det duke zbritur nga një anije të ankoruar pranë portit Vlorë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet se kjo shtetase ka qenë nën efektin e a lkoolit. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me identifikimin e shtetases dhe sqarimin e rrethanave të rastit.

Njoftimi i policies, Mengjesin e sotëm është dërguar për ndihmë mjekësore, në spitalin e Vlorës, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth moshës 25 vjeçe, e cila dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht në det duke zbritur nga një anije të ankoruar pranë portit Vlorë.

Paraprakisht dyshohet se kjo shtetase ka qënë nën efektin e al koolit. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me identifikimin e shtetases dhe sqarimin e rrethanave të rastit. Fotoilustruese

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: