Lajme

Vlorë/Vihen në pranga 2 shtetas për vepra të ndryshme penale

Vlorë/Vihen në p ranga 2 shtetas për vepra të ndryshme penale. Specialistët për H etimin e K rimit në Komisariatin e Policisë Vlorë, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje” shtetasin E. A., 39 vjeç, banues në Vlorë, pasi ka ushtruar d hunë fi zike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në DVP Vlorë, arrestuan në flagrancë shtetasin N. K., 20 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar automjetin pa leje drejtimi. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: