Lajme

Vlorë, Zjarr i madh pranë paraburgimit, digjet një makinë

Disa qytetarë kanë djegur shkurret pranë banesës së tyre, por flakët kanë rrezikuar dhe vetë banesën.

Nga flakët është djegur një automjet i parkuar pranë banesës. Kjo ngjarje ka ndodhur mesditen e kesaj të premte pranë Paraburgimit të Vlorës. Nga flakët është djegur një automjet i parkuar pranë banesës. Në vendngjarje ndodhen zjarrfikësit si dhe forca të policisë së rendit. Ndërkohë është bërë e mundur shmangja e rrezikut të përhapjes së flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: