Lajme

Vlorë,Digjet godina në lagjen Karabash

Një godinë e braktisur ka marrë flakë në lagjen Karabash në qytetin e Vlorës. Godina, e kthyer në një strehë për personat që konsumojnë lë ndë na rkotike, banjo publike dhe vendgrumbullim mbeturinash, mund të jetë djegur qëllimisht për shkak të arsyeve të sipërpërmendura.

Objekti është i rrethuar nga banesa të shumta ndaj dhe ndërhyrja e shpejtë e shërbimit zjarrfikës minimizoi çdo rrezik të mundshëm. Policia mbërriti në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close