Lajme

Vlorë, Lajmi i fundit

Të s htëna me a rmë z jarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “24 Maji”. Deri tani nuk raportohet për persona të l ënduar. Vijon…

Të shtëna me a rmë z jarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur para një lokali pranë shkollës “24 Maji”, ku një person ka q ëlluar në ajër.

Mësohet se disa persona janë k onfliktuar fillimisht me njëri-tjetrin. Në vendin ku ka ndodhur ngjarja ka edhe karrige të thyera që d yshohet të jenë përdorur nga të përfshirët në k onflikt. Policia ka mbërritur në zonë dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe kapjen e autorit që ka q ëlluar me a rmë.

Ndërsa janë shoqëruar dy persona që kanë qenë dëshmitarë në momentin kur ka ndodhur ngjarja.

Vlorë/Informacion paraprak \“Më datë 09.03.2021, rreth orës 18:56, pranë shkolles “24 Maji”, Vlorë, pas një k onflikti të çastit, d yshohet se është që lluar një herë në ajër me a rmë z jarri. Nga verifikimet e deritanishme të bëra nga shërbimet e Policisë, nuk ka persona të d ëmtuar.

Shërbimet e Policisë po krehin zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit që ka q ëlluar me a rmë z jarri në ajër. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close