Lajme

Vlorë,Shoqërohet 38 vjeçari

Vlorë, Specialistët për H,etimin e T,rafiqeve dhe N,arkotikëve arr,estuan në flagrancë shtetasin E. F., 38 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “24 Maji”, gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një sasi farash të dyshuar k,anabisi. Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën p,enale “Prodhim dhe shitja e n,arkotikëve”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close