Lajme

Vodhën makinën në Vlorë, arratia e 2 të rinjve zgjat vetëm pak minuta

“Aventura” e dy të rinjve që vodhën një makinë në zonën e plazhit të ri në Vlorë zgjati vetëm pak minuta.

Policia u njoftua për vjedhjen e automjetit në pronësi të S.G. dhe menjëherë u vendos në lëvizje.

Brenda pak minutash, uniformat blu arritën të bllokonin makinën e vjedhur. Shofer ishte një 22-vjeçar, ndërsa pasagjer një 18-vjeçar. Të dy u shoqëruan në polici.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close