fbpx
Lajme

Vodhën mjetin për 60 sekonda, hajdutët nuk e dinin se po filmoheshin

Tre hajdutë të cilët nuk kanë qenë të vetëdijshëm se po filmoheshin nga kamera e një prone private në Angli, kanë vjedhur një makinë në më pak se 60 sekonda.

Banda e hajdutëve që operonin së bashku, janë filmuar nga kamerat e sigurisë duke vjedhur makinën luksoze Mercedes GLC, që kap vlerën e 40 mijë paundëve.  Në një kohë fare të shkurtër, ata vodhën mjetin pa përdorur as çelësin dhe u larguan së bashku me të

Ata kishin përdorur një pajisje speciale që thith sinjalet nga çelësi i mjetit që ishte brenda shtëpisë, me kodin e së cilës hapën dhe ndezën makinën. Pamjet janë shpërndarë nga pronari i makinës, ku shihen tre hajdutët që shfaqen në pronën e tij.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button