BotaLajme

Vodhën një dyqan rrobash, autorët u larguan qetësisht pa u shqetësuar (Video)

Një grabitje ka ndodhur në Los Angelos, pamjet e së cilës janë bërë virale. Teksa mbanin në dorë mallin e vjedhur, ata ecnin me qetësim pa e v rarë mendjen për policinë apo për tjetër njeri.

“Ata as që u ngutën, derisa u larguan. Dhe kështu, ata duan të tregojnë një mesazh… që k riminelët po fitojnë”, tha policia. Këto skena ndodhin shpesh në SHBA.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: