Lajme

Vodhi mjetin luksoz në Durrës, autori në kërkim por gjendet makina

Është gjetur në aksin rrugor Thumanë-Milot makina luksoze e vjedhur në qytetin e Durrësit.

Shtetasi që drejtonte makinën e vjedhur u përpoq t’i devijonte policisë në fshatin Gjorm, por më pas është detyruar të lërë automjetin dhe të largohet me shpejtësi, duke përfituar nga errësira e natës.

Autori nuk është identifikuar ende, ndërkohë që vazhdon hetimi për ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close