Lajme

Voton Ramush Haradinaj: Na presin shumë sfida, ju lutem…

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka votuar mëngjesin e sotëm dhe iu ka bërë thirrje qytetarëve të Kosovës të votojnë. Haradinaj i shoqëruar nga bashkëshorja e tij kanë votuar në Shkollën e Mesme të Mjekësisë “Ali Sokoli”.

“E ushtruam të drejtën tonë për të votuar, i lus të gjithë qytetarët që të votojnë. Na presin shumë sfida përballja me Serbinë, situata me pandeminë, ju lutem votoni të gjithë”, ka thënë ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close