Lajme

Vr asja me bres hëri në Durrës, identifikohet dhe vik tima e dytë (Emri)

Dy të rinj janë vr arë me ar më zj arri mbrëmjen e sotme në Durrës. Ata janë identifikuar si Anxhelo Avdia dhe Dorian Shkoza.

Mësohet se Avdia ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të marra, ndërsa Shkoza ka vd ekur në vend. Të dy rezultojnë me precedentë penalë për vjed hje dhe njihen si konsumatorë të lë ndëve nar kotike.

Mbrëmjen e sotme ata kanë dalë nga shtëpia dhe sapo kanë dalë në rrugë është hapur zj arr nga një makinë në ecje duke sjellë edhe vd ekjen e Shkozës dhe plagosjen e rëndë të Avdias, i cili ka ndërruar jetë në spital./balkanweb

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close