fbpx
Lajme

Vr au ndërtuesin dhe u mundua ta bëjë të duket si aksident/ Shqiptari del para gjyqit

Një shqiptar u ekstradua në Angli ku u akuzua për vr asjen e një ndërtuesi në një çati në qendër të Londrës.

Elton Sefa akuzohet për vr asjen e 47-vjeçarit John Woodward.Ai v diq teksa punonte në çatinë e një qendre tregtare në Londër.

Fillimisht u tha se vik tima mund të kishte humbur jetën nga rrëzimi prej lartësisë. Por autopsia zbuloi se ai kishte pl agë force në kokë.

Sefa u arr estua në Durrës shkurtin e shkuar. 23-vjeçari pritet të dalë në gjyq më vonë me akuzën e vr asjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button