Lajme

Vranë 26-vjeçarin për shkak të xhelozisë/ Kokëulur në gjykatë, jepet vendimi për tre autorët

Gjykata e Korçës ka lënë në masën “arrest me burg” për tre të akuzuarit për vrasjen e e Martin Çeços disa ditë më parë në Maliq.

Bleti Angjo, Valter dhe Edlir Mollaj u shfaqën sot në gjykatë të tre kokulur, duke mos pranuar akuzat që rëndojnë mbi ta, për vrasje me paramendim kryer në bashkëpunim. Siç shihet edhe në videon, tre të arrestuarit janë kokulur, ku njëri ndër to i bie edhe murit me kokë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close