Lajme

Vrau me thikë 60-vjeçarin pas sherrit në lokal, ky është autori i dyshuar i krimit

Ky është 37-vjeçari Oligert Dhimitri i arrestuar për vrasjen e 60-vjeçari Ilir Kapo ditën e sotme pranë shkollës “Harry Fultz” në kryeqytet.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 11:15 pas një sherri të çastit mes viktimës dhe autorit të cilët ishin në një lokal të lagjes duke konsumuar alkool.

Të dy ishin banorë të së njëjtës lagje. Ndërsa Dhimitri dyshohet si përdorues i lëndëve narkotike. Kapo ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close