Lajme

Vret veten 22-vjeçarja e njohur në rrjetet sociale

Influencuesja e njohur serbe, Kristina Kika Đukić, 22 vjeç ka kryer v etëvrasje. Shoqja e saj, Laura Tesanović ka bërë me dije lajmin përmes një postimi në rrjete sociale.

Me keqardhje ju informoj se Kika nuk është më me ne. Dua të shpreh ngushëllimet e mia për familjen e saj dhe për të gjithë njerëzit që e deshën dhe e njohën. Të dua përgjithmonë Kiko, prehu në paqe“, thuhet në postim.

Si një yll i madh i rrjeteve sociale, Kika u gjend edhe në shënjestër të bullizmit dhe abuzimit kibernetik. Shumicën e kohës ishte jashtëzakonisht e vështirë për të.

Ajo la pas një nënë e cila postoi në rrjetet sociale atë që mendonte se nuk do ta bënte kurrë: “Me dhimbje të madhe ju njoftoj se Kika ime ndërroi jetë dje.”

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: