fbpx
Lajme

Vritet me arme 33 vjeçari. Policia jep detajet e para

Mengjesin e sotem eshte gjetur i vdekur ne makine nje 33-vjecar. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës dhe sipas informacionit te para te policise, “është gjetur pa sh enje jete në mjetin e tij, dyshohet si pasojë e përdorimit të a rmës së zja rrit, shtetasi K.K., 33 vjeç.”

Kavajë/Informacion paraprak Më datë 15.09.2020, rreth orës 06:00, në fshatin Sinaballaj të Rrogozhinës, është gjetur pa sh enje je te në mjetin e tij, dyshohet si pasojë e përdorimit të a rmës së zja rrit, shtetasi K.K., 33 vjeç.

Është ngritur menjëherë një grup i posaçëm hetimor i përbërë me Specialistët të Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë dhe Specialistë të Komisariatit të Policisë Kavajë dhe nën drejtim e Prokurorisë vijon puna për fiksimin e çdo prove materiale që do çonte në zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button