Lajme

Xhama të zinj dhe pa targa, cili ishte automjeti luksoz që po udhëtonte Xhuvani

Ky është automjeti me të cilin udhëtonte vi kti ma Pjerin Xhuvani i cili u vr.a me ar më zja rri mesditën e kësaj të mërkure në qytetin e Elbasanit.

‘Faxweb’ ka siguruar foton e automjetit me të cilin udhëtonte Xhuvani dhe çfarë vihet re është se automjeti është pa targa dhe me xhama të errët.

Kujtojmë se pak më parë kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi tha për ‘FaxNews’ se automjeti me të cilin udhëtonte Pjerin Xhuvani ishte e mbushur me para dhe karta identiteti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: