Lajme

Xhelozia u bë shkak, zbardhen detaje të reja nga çifti në Tiranë

Detaje të reja janë zbardhur nga vdekja e dyfishtë e çiftit në Tiranë, një natë më parë. Mësohet se 26-vjeçari nga Dibra, Kliton Pira ishte njohur në internet me 31-vjeçaren ganeze. Ai jetonte prej vitesh në Tiranë, në zonën e Laprakës, ndërsa për disa vite kishte jetuar si emigrant i paligjshëm në Angli.

Duket se 31-vjeçarja kishte ardhur në Tiranë nga Franca, pasi kishin pasur një konflikt mes tyre dhe shkak ka qenë xhelozia. Më herët u bë me dije se çifti ka diskutuar në ballkon kur ka ndodhur krimi. Fillimisht 26-vjeçari ka qëlluar me thikë të dashurën e tij, e ka hedhur nga ballkoni, më pas për tu hedhur vetë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: